Weronika Hoffa

radca prawny

Specjalizuję się w zagadnieniach prawa gospodarczego, ze szczególnym uwzględnieniem odpowiedzialności członków zarządu
[Więcej >>>]

Skontaktuj się!

O mnie

Witam Cię na moim blogu!

Nazywam się Weronika Hoffa i jestem radcą prawnym, absolwentką prawa na UAM oraz studiów podyplomowych „Rachunkowość i finanse korporacyjne” na Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, na co dzień zajmującym się świadczeniem bieżącego wsparcia prawnego podmiotom gospodarczym – nie tylko na sali sądowej ale także w naturalnym środowisku biznesowym, ze szczególnym uwzględnieniem spółek prawa handlowego. Usługi te wykonuje w ramach prowadzonej przeze mnie Kancelarii Radcy Prawnego.

Od dawna z pasją uświadamiam Klientów w zakresie odpowiedzialności jaką mogą ponosić jako członkowie zarządu spółek kapitałowych. Jednocześnie czuję, że temat odpowiedzialności członków zarządu powinien znaleźć większe audytorium. Jest bowiem bardzo ważny i ciągle wzbudza emocje, a dla mnie po prostu bardzo interesujący!

Postanowiłam w końcu coś z tym zrobić i założyć najlepszego bloga o odpowiedzialności członków zarządy jaki powstał do tej pory.

Moja Kancelaria, tak jak ten blog, istnieje, aby wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Mam nadzieje, że pisząc na platformie blogowej udzielę Ci odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i zwiększę Twoją czujność w zakresie działań jakie mogą skutkować poniesieniem odpowiedzialności materialnej przez członków zarządu.

Zależy mi na tym aby poruszać tematy, które Ciebie interesują. Zapraszam więc do komentowania i udziału w dyskusji.

Pozdrawiam,
Weronika Hoffa

*****